Byt u Dunaje

Byt u Dunaje

Bratislava, Slovensko

(6. 1. 2022) Ateliér Archstyl

   
 
 
 
 

Byt u Dunaje

Poměrně malý dvoupokojový byt s výhledem na řeku se nachází v nově vybudované části Bratislavy. Vytvořili jsme ho pomocí jednoduchých linií. Díky na míru vybudovanému nábytku jsme vytvořili dostatečně velký úložný prostor, důraz jsme kladli také na kvalitní design. Interiér jsme doplnili zrcadlovými plochami tak, abychom ho opticky zvětšili a prosvětlili.

 
Už od dveří zaujme na míru vytvořená kuchyňská linka, prostor kuchyně vymezuje změna materiálu na podlaze. Do obývací části místnosti přechází díky jídelnímu stolu s mramorovou deskou a knihovně s LED podsvícením. Proti ní je na stěně reproduktor Bang & Olufsen. Byt je koncipován ve světlé barvě, s níž kontrastují tmavé akcenty a mramor. Dispozici jsme neměnili, místnosti na sebe logicky navazují.  Do ložnice se otevírají dveře integrované do knihovny. Ve stejném designu jsme navrhli šatní skříň v ložnici.

Autorská zpráva
Foto: Marián Svítek/BOLD Digital


Autoři: Zuzana Horniakova, Zoltán Horváth, Juraj Krč
Podlahová plocha: 56 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2021

 
 
 
 
48.1485965
17.1077478
Byt u Dunaje

Byt u Dunaje
Bratislava, Slovensko

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz