Byt v centru města

Byt v centru města

Bratislava, Slovensko

(17. 1. 2022) Ateliér Archstyl

   
 
 
 
 

Byt v centru města

Původním záměrem klienta bylo byt pronajímat, v průběhu navrhování se však rozhodl využít ho pro vlastní bydlení. Jeho styl charakterizují studené barvy kovu, betonová omítka a černé akcenty. Interiér má skandinávský charakter s francouzskými prvky. Prostor jsme dotvořili pomocí ocelových konstrukcí, dodali jsme mu tak jedinečnou atmosféru.

 
Světlá kuchyně s tmavými spotřebiči je součástí obývacího pokoje. Pod velkými okny jsme vytvořili vyvýšený parapet, který skrývá topení a zároveň poskytuje výhled do okolí. Výrazným prvkem je tu světlý nástěnný segment s úložným prostorem a integrovaným TV za posuvným panelem. V ložnici je velká šatní skříň s ocelovou konstrukcí, její dveře jsou z kouřového skla.

Autorská zpráva
Foto: Marián Svítek/BOLD Digital


Autoři:
Zuzana Horniakova, Zoltán Horváth, Juraj Krč

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2021

 
 
 
 
48.1485965
17.1077478
Byt v centru města

Byt v centru města
Bratislava, Slovensko

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz