Bytový komplex Park Tower ve Zlíně

Bytový komplex Park Tower ve Zlíně

(18. 6. 2020) Architektonické řešení projektu je dílem architektů ze Semela Ateliers

   
 
 
 
 

Bytový komplex Park Tower ve Zlíně

V Lorencově ulici, která spojuje ulici Kvítková a třídu Tomáše Bati ve Zlíně, vyrostl bytový projekt nazvaný Park Tower. Zlínská technologická a inovační společnost NWT na stávající budovu, kterou zrekonstruovala, přistavěla věž. V každém patře věže je jeden luxusní byt , jehož stěny jsou převážně prosklené. V celé budově je celkem 107 bytových jednotek o rozloze 22 – 120 m čtverečních. Luxusní prostorné byty v nejvyšších patrech inspirované osobnostmi jako John F. Kennedy, John Lennon nebo Marilyn Monroes mají vlastní výtah, střešní terasu nebo lodžii.

Architektonické řešení projektu PARK TOWER je dílem architektů ze Semela Ateliers stojících také za přestavbou původního baťovského obilního sila v centrum strategických služeb NWT, kterým se i tentokrát podařilo skloubit funkcionalistickou architekturu betonu, cihly, kovu a skla spolu s novodobými prvky.

V termínu 19. - 20. 6. si lze rezervovat jednu z komentovaných prohlídek a prohlédnout si tři ukázkové byty, o jejichž interiér se postarali architekti ze Semela Ateliers ve spolupráci s Konsepti.
Prohlídku si je možné zarezervovat na www.parktower.cz.
tisková zpráva, StavbawebZákladní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Dokončení

2020

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz