Byty U Dubu

Byty U Dubu

(28. 11. 2014) Společnost Kuchař &Thein s.r.o. zahájila v polovině listopadu 2014 v Praze 4 - Modřanech výstavbu projektu Byty U Dubu, který nabízí 157 bytů. Generálním dodavatelem stavby je METROSTAV a.s. divize I. Autorem projektu je Petr Bouřil z ateliéru ABM architekti. Předpokládaný termín dokončení projektu je ve 4. kvartálu 2016. Projekt byl na začátku listopadu také oceněn odbornou porotou a získal ocenění Realitní Projekt Roku 2014  na Praze 4. Celková investice do projektu je 470 milionů korun.

 
 
 
 

Byty U Dubu

Společnost Kuchař &Thein s.r.o. zahájila v polovině listopadu 2014 v Praze 4 - Modřanech výstavbu projektu Byty U Dubu, který nabízí 157 bytů. Generálním dodavatelem stavby je METROSTAV a.s. divize I. Autorem projektu je Petr Bouřil z ateliéru ABM architekti. Předpokládaný termín dokončení projektu je ve 4. kvartálu 2016. Projekt byl na začátku listopadu také oceněn odbornou porotou a získal ocenění Realitní Projekt Roku 2014  na Praze 4. Celková investice do projektu je 470 milionů korun.



Byty U Dubu
vyrůstají v pražských Modřanech, mezi ulicemi Generála Šišky, Soukalova a K Dolům, v sousedství stávající zástavby rodinných domů a kousek od přírodní památky Modřanská rokle. Stavba byla zahájena v polovině listopadu 2014 pod taktovkou Metrostavu a.s. divize I, který vyhrál tendr na generálního dodavatele stavby. Nízkoenergetický bytový dům (štítek B, energeticky úsporný) o 157 jednotkách by měl být postaven v průběhu následujících dvou let.

Zajímavostí projektu jsou tzv. chytré byty 1(2)+kk, které umožnují  bydlení pro jednotlivce, pár, nebo mladou rodinu. V tomto variabilním bytě lze úpravou plánované polopříčky vytvořit jeden velký obytný prostor, nebo si ložnici zcela oddělit  a vytvořit si útulný a plnohodnotný byt 2+kk. Skleněné příčky, posuvné dveře, japonské stěny, nebo tradiční samostatné vstupy změní styl bytu dle požadavků a stylu klienta. Ideální velikost bytu cca 50 m2 s prostornou lodžií (cca 12,5 m2) nabídne dostatek prostoru pro život a relaxaci, ale i velké úložné prostory. Téměř každý byt disponuje komorou a prostorem pro vestavěné skříně. Ve vyšších patrech jsou umístěné atraktivní větší byty 3+kk a 4+kk s terasami až 230 m2 a výhledy přes Vltavu a do nedaleké Modřanské rokle.

Základní informace o projektu:
Lokalita: Praha 4 – Modřany, mezi ulicemi Generála Šišky, Soukalova a K Dolům
Investor/ developer: Kuchař & Thein s.r.o.
Architekt: ABM Architekti
Počet bytů: 157 v dispozicích 1+kk - 4+kk
www: www.byty-u-dubu.cz

Předpokládaný postup výstavby
Zahájení výstavby:  4Q  2014
Ukončení výstavby: 4Q  2016
tisková zpráva, Stavbaweb

Související články:




 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz