Cafe Smoo

Cafe Smoo

Legionářů 423, Příbram

(20. 11. 2020) Karnet Architekti

   
 
 
 
 

Cafe Smoo

Černá, bílá, cihla, pozink, překližka. Interiér nekompromisní, jako preso bez mléka. Barový pult obložený trapézovým plechem, překližkový nábytek, box s barevným akcentem pro zvláštní příležitost a cihlová zeď, přiznaná v plné kráse. To je Cafe Smoo.


Interiér kavárny byl navrhován s důrazem na poctivost a pravdivost materiálů, žádné lamino nebo kopie dřeva. Při stavbě byla odhalena cihlová skladba zdi, kterou jsme se bez váhání rozhodli přiznat. Barový pult je obložen pozinkovaným vlnitým plechem. Lavice, stoly a obklady jsou z překližky. Polouzavřený box v zadní části měl mít trochu jinou atmosféru než zbytek prostoru. Horní polovinu obkladu jsme tedy namořili do růžova, což dalo vzniknout nezvyklému světelnému efektu.

Kavárna získala letošní cenu BigSee Interior Design Award.

Autorská zpráva 
Foto: Petr Polák

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2019

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz