Casa Serena

Casa Serena

Vidice, zámek Roztěž

(22. 12. 2017) Ateliér ATIP

   
 
 
 
 

Casa Serena

Svislou nosnou konstrukci bazénové haly tvoří ocelové rámy, obvodové konstrukce 1. PP byly realizovány ze železobetonu, stejně jako vnitřní nosné konstrukce. Nosnou konstrukci střechy tvoří ocelové rámy. Vnitřní stěny jsou kombinací železobetonových nosných stěn a stěn vyzdívaných z keramických tvárnic, popřípadě ze sádrokartonu. Střešní plášť je proveden s nadstřešní tepelnou izolací, kotvenou do systému střešních vazniček, střešní krytina je z předzvětralého falcovaného titanzinkového plechu. Obvodový plášť je provětrávaný s kamenným obkladem, prosklené stěny jsou z hliníkových profilů.
Vnitřní prostory bazénu mají keramický obklad, zázemí má hladké sádrové omítky. Schodiště z přízemí do 1. PP je skleněné, schodišťové stupně jsou podsvícené, stejně tak madlo na zábradlí. Objekt je vybaven technologickým vybavením pro bazén a technologii pro sauny.

Novostavba WELLNESS na zámku Roztěž - Casa Serena získala Cenu za energetické řešení v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2017

Místo: Vidice
Investor: Casa Serena s.r.o.
Autor a projekt: ATIP a.s.
Dodavatel: PSG Zlín a.s.
Náklady: 90 000 000 Kč

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.