CBRE Zasedačka roku 2016

CBRE Zasedačka roku 2016

(16. 2. 2017) Výsledky soutěže.

   
 
 
 
 

CBRE Zasedačka roku 2016

Soutěž CBRE Zasedačka roku 2016 zná vítěze všech kategorií, které oznámila na slavnostním vyhlášení v kancelářské budově Corso Court v pražském Karlíně. V kategorii Zasedačka roku zvítězil BlueLink, v kategorii Kancelář jako DNA firmy Accolade, v kategorii Nejatraktivnější pracovní prostředí byl oceněn Avast, kategorii Zdravá kancelář (odborný garant Česká rada pro šetrné budovy) vyhrálo Kentico software, kategorii Kanceláře pro budoucí výzvy (odborný garant Skanska) vyhrál ComAp, kategorii Chytrá kancelář (odborný garant Microsoft) vyhrála STRV, Speciální cenu poroty získala Expedia a Cenu veřejnosti na portále kancelarsnu.cz získal SAP.

To, že soutěž o nejlepší kanceláře v České republice získává rok od roku větší prestiž, dokazují i následující fakta:
Odvětví:
Odborná porota vybírala letos z rekordních 37 finalistů z různých odvětví jako například médií a marketingu (2FRESH, ALL IN AGENCY, Socialsharks či YOUNG & RUBICAM Praha), e-commerce (BIBLOO.cz), finančního sektoru (ČSOB, DRFG či KKCG), architektury (K4), energetické společnosti (innogy), IT (abdoc technology, Follow Bubble, Invision LABS Prague či Price f(x), právnické firmy (White & Case), vzdělávání (International Study Programs nebo TLC Trainings and Languages), výroby (HALLA nebo FEI Czech Republic), strojírenství (Wikov či TGS nástroje-stroje-technologické služby), stavebnictví (JRD), služeb (Logio), potravinářství (Nestlé) a sdílených HUBů (RegioHub).

Cena veřejnosti:
V Ceně veřejnosti jsme obdrželi přes 5600 hlasů.

Design:
Oproti minulým ročníkům jsme zaznamenali výrazně větší počet designově kvalitních kanceláří.

Regiony:
Mezi finalisty se dostaly společnosti z regionů celé České republiky, a to kromě Prahy také společnost DRFG, FEI Czech Republic, K4, Kentico software, TLC Trainings and Languages z Brna, firma JEŽ – kamenické práce z Loděnice, SERVISBAL OBALY z Dobrušky, STYLE PLUS z Litomyšle, Západočeská univerzita v Plzni, TGS z Mýta u Rokycan nebo firma Wikov z Hronova.

Prestiž:
Od roku 2014, kdy proběhl první ročník, se zapojilo přes 210 firem. Předsedkyní poroty je světoznámá architekta Eva Jiřičná. Do spolupráce se zapojili špičkové firmy ve svých oborech.

Soutěž vznikla v České republice a získala také mezinárodní rozměr. Probíhá již na Slovensku, v Rakousku a Rumunsku.

Odborná porota ve složení Eva Jiřičná, Biljana Weber - Microsoft, Marie Passburg - Skanska, Richard Curran - CBRE, Tomáš Jindříšek – Dark Side, Pavel Maurer a Josef Němec – Němec - luxusní povrchy rozhodovala na základě hodnotících kritérií z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti, atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance a osobně některé z firem navštívila.

Eva Jiřičná, architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku, říká:
„Z pohledu designu je letošní pozornost kancelářím výrazně větší a odraz v kvalitě lepší než v minulých letech. Na co by se měl klást větší důraz je osvětlení a kvalita světla v kancelářích, s čímž souvisí i zvolený nábytek, povrchy a umístění pracovních míst.“

Letošní vítězové soutěže CBRE Zasedačka roku dokazují, jak rychle probíhá změna v oblasti kancelářského prostředí. Zatímco v minulých letech byl počet kanceláří, které se řídí novými kancelářskými trendy minimální, o pár let později již v soutěži sledujeme unikátní uspořádání a prvky v nově vznikajících kancelářích. Tato změna je možná zejména díky inovacím a technologiím, které nové trendy přinášejí.

Petra Lávičková, Head of Marketing & PR společnosti CBRE, která je organizátorem soutěže CBRE Zasedačka roku, říká:
„Jsem velmi ráda, že soutěž CBRE Zasedačka roku plní svůj prvotní záměr a to, že přispívá k edukaci a inspiraci trhu prostřednictvím sdílení informací, videí a fotografií účastníků projektu. Projekt představuje kanceláře, které patří mezi „top“ na českém trhu a slavnostní vyhlášení se stalo jednou z největších událostí ve svém oboru. Soutěž by se ale neobešla bez podpory partnerů a porotců a za to jim patří velké díky.“

www.zasedackaroku.cz
tisková zpráva

Související články:
Zasedačka roku 24.5.2016
Soutěž CBRE Zasedačka roku 2015 vyhlásila vítěze 29.2.2016


 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

17. 2. 2017 12:51:48. Re: CBRE Zasedačka roku 2016. Jitka
17. 2. 2017 14:23:53. Re: Re: CBRE Zasedačka roku 2016. Kateřina

 
 
 
 

17. 2. 2017 12:51:48. Re: CBRE Zasedačka roku 2016. Jitka

  Tak nevím, ale tyhle "kanceláře" přesně odpovídají obecné představě o tom, že úředníci v kancelářích nic nedělají. V tom, co je na obrázcích, se dá tak akorát diskutovat. Původně jsem myslela, že i jíst, ale tak, jak jsou na většině snímků židle nalepené na sebe, tak by nešlo ani to. Nejvíc mě pobavilo, že cenu veřejnosti na kancelář snů získalo něco, co vypadá jako bar. To je dobrý vtip.
Ale vážně, ve většině předváděných kanceláří není ani kousek soukromí na práci v klidu ani místo na věci, které jsou pořád ještě nezbytné (a papírový archiv dlouhodobě nic nenahradí). Není možné mít všechno jen v mobilu a při jednání nebo telefonování se překřikovat se všemi okolo.
Takže za mě jen velké mínus.

17. 2. 2017 14:23:53. Re: Re: CBRE Zasedačka roku 2016. Kateřina

  Mně víc děsí představa téhle filozofie "proč byste chodili domů, máte tady vše - krom kanceláře bar, hernu, tělocvičnu, vlastně tu můžete i přespat...". Není to jen jiný způsob, jak ze zaměstnanců dostat co nejvíce?? Pod heslem "máme to tady krásné"!!??!! Prohlídněte si fotky na stránkách soutěže. Fakt nechápu, proč se to jmenuje "zasedačka roku"! Nebo se dnes "zasedá" na tak populárních a vedením milovaných "mítýncích" v houpacích sítích s džunglí okolo?

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

17. 1. 2022 23:24:11

Re: Re: FN Ostrava.

Mimina?

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz