Chata v Malé Hraštici

Chata v Malé Hraštici

(18. 1. 2024) ti architekti

   
 
 
 
 

Chata v Malé Hraštici

Toto víkendové útočiště se nachází na periferii rekreační osady v Malé Hraštici u brdských lesů. Bylo navrženo jako náhrada za chatu původní, která neplnila prostorové ani hygienické požadavky. Dvojice sedlových střech umožňuje efektivní využití podkrovních prostor a zachování příjemného měřítka chaty zapadajícího do charakteru území. Účelně jsme využili každý centimetr vnitřního prostoru, v obývací části však necháváme vyniknout výšku objektu. Interiér je jednoduchý, od začátku návrhu počítá s ekonomickým řešením a využívá chytré truhlářské vestavby doplněné o pár kusů nábytkových solitérů.

Autorská zpráva
Foto archiv ti architekti

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rodinné domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2024 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a