Společnost Metrostav, a. s., Vás srdečně zve na Den otevřených dveří v nově budovaném Pavilonu akutní medicíny a centrálního vstupu Karlovarské krajské nemocnice. (Akci pořádá Metrostav, a. s. v rámci Dnů stavitelství a architektury.)
Kdy: 5. listopadu 2011 od 9 do 12 hodin
Kde: v areálu nemocnice – Bezručova 19, 360 66 Karlovy Vary
Budete mít možnost seznámit se s jednou z nejvýznamnějších staveb v Karlovarském kraji v průběhu realizace. Budování supermoderního pavilonu má v současnosti za sebou fázi hrubé stavby.
Doplněno Stavbaweb:
KKN – Pavilon akutní medicíny
Investor Karlovarský kraj
Architekt ATELIER PENTA v.o.s. / Jaromír Homolka
Projektant ATELIER PENTA v.o.s. / Jaromír Homolka
Jedná se o skeletový objekt o dvou podzemních podlažích a třech nadzemních podlažích a částečné nadstavby 4.NP včetně prostoru přistávací plochy pro vrtulník.
Rozměr stavby: 39,2 x 50,0 m
Zastavěná plocha : 2059 m2
Obestavěný prostor : 40 585 m3
Plocha užitková čistá : 4106 m2
Plocha užitková celkem : 7966 m2
Projekt získal 1.místo v hodnocení odbornou porotou v 10. ročníku soutěž Stavba karlovarska
zdroj: http://stavby.karlovarska.net/
Aktuální informace o stavbě nalznete na stránkách nemocnice zde.











Jde o tiskovou zprávu T-mobile. Kasá se tedy ten, kdo si zasmluvnil jméno arény a kdo má průraznější PR. :-)…
Snad jsem to někde prehledl, aneb kdy dospějeme k tomu, ze se ocení a zmíní i ten, kdo stoji za…
Jakým způsobem se likviduje (nebo recykluje?) atypické bednění? Je z něj surovina nebo odpad? Má na to Česká Doka také…
Úplně mě baví, jak se vrací ornamentní skla a jak se kombinuje estetika s praktičností.
OK inspirace pro všechny, kdo plánují moderní interiér.