Subtilní stylový alarm navrhli pro firmu JALO Helsinki dva nejslavnější finští návrháři. Tyto většinou složité a neestetické bezpečnostní prvky přetvořili do krásy a elegance.
Harri Koskinen, který je známý svým čistým a inovačním designem, je autorem modelu KUPU. Výsledkem originálního a hravého stylu designérky Paoly Suhonen je LENTO. Finské optické kouřové alarmy JALO Helsinki tak nyní můžeme obdivovat, jako to děláme u pohovek v obývacím pokoji a jiných designérských návrhů.
Cílem společnosti bylo vytvořit nejen kouřový alarm s krásným designem, ale také produkt, který se bude skutečně používat a který zajistí bezpečnost našich domovů. Instalace KUPU a LENTO je velice jednoduchá, zabere jen pár sekund. Nepotřebujete šrouby ani vrtačku, spolehlivě drží i pouze pomocí lepicí pásky 3M. Alarm nemá žádná malá tlačítka, celý vnější kryt slouží jako vypínač pro falešné poplachy a testování výkonu výrobku.
Oba výrobky mají CE-certifikaci a splňují mezinárodní evropské normy.
podle podkladů společnosti JALO Helsinki
Ta doživotní záruka, to už je něco! Super! A dům je nádherný!
Bazén, knihovna, kuchyně, ateliéry, venkovní hřiště?
Jediný s inovativní fasádou.
Souhlasím, že vliv Filharmonie na okolí bude menší než vliv okolí na Filharmonii. Ale pokud jde o problém dopravy a…
Tak možná proto, že potřebují změřit, za jak dlouho se napršená voda vsákne na přesně dané ploše? Přece jen jde…