Vila má prohnutý tvar srpku či chcete-li „bumerangu“ se dvěma křídly. Křídlo noční části je orientované podélně s vrstevnicí, křídlo části denní se otáčí kolmým směrem a vyklání se až nad hranu strmě padajícího svahu. Zde se mezi korunami borovic vznáší krytá terasa s krásným výhledem.
Zahrada má dvě výškové úrovně. Do horní části zahrady se vystupuje z hlavního obytného podlaží v úrovni přízemí. Dolní část s bazénem navazuje na podzemní podlaží s wellness.
Fasády domu jsou z přírodních materiálů, které korespondují s výjimečnou přírodní kulisou okolí Hlavní hmota přízemí je obložena modřínovým dřevem, uplatňuje se pohledový beton, velkorysé prosklení, ocelové sloupy. Hmota druhého podlaží je obložena hliníkovými panely, které zrcadlí oblohu.
Autorská zpráva
Foto: Michal Hurych
Autoři: Martin Poláček, Jan Jaroš, Štěpán Jablonský



























Pánové, děláte mi radost. Světlíky, jako na Vinohradech a split level v garážích, jako pod Dostavbou národního divadla. Děkuji
Tak do toho rozhodně jděte. Určitě nebudete litovat ;)
Dost uvažujeme o tom smaltovaném skle.
Jde o tiskovou zprávu T-mobile. Kasá se tedy ten, kdo si zasmluvnil jméno arény a kdo má průraznější PR. :-)…
Snad jsem to někde prehledl, aneb kdy dospějeme k tomu, ze se ocení a zmíní i ten, kdo stoji za…