Climax nabízí stínění na míru i z pohodlí domova

Climax nabízí stínění na míru i z pohodlí domova

(9. 6. 2021) Mezi žaluziemi vyniká svými bezpečnostními prvky a odolností prémiová venkovní žaluzie Protal

   
 
 
 
 

Climax nabízí stínění na míru i z pohodlí domova

V době neustálého oteplování se venkovní stínění stalo nezbytnou součástí všech rodinných domů i prosklených budov. Ať se jedná o rezidenční či komerční projekty, na plánování stínicí techniky se vyplatí myslet už ve fázi projektu stavby. Veškeré venkovní i vnitřní stínění vyrábí česká firma Climax na míru a nabízí individuální řešení včetně odborného poradenství pro každého.

Prémiová celokovová žaluzie
Mezi žaluziemi vyniká svými bezpečnostními prvky a odolností prémiová venkovní žaluzie Protal. Vyrábí se z kvalitních švýcarských komponentů a zaručuje dlouhou životnost. „Díky celokovové konstrukci bez nadbytečných textilních lanek, žebříčků či pásek a skrytému vedení v hliníkových lištách odolá Protal i těm nejnáročnějším klimatickým podmínkám. Bez údržby funguje alespoň 30 let a vyvážíme ho do celého světa,“ informuje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění Climax.

Zesílené lamely Protalu ve tvaru písmene U odolají větru o rychlosti až 88 km/h, jsou nabízeny ve 25 barevných odstínech a v případě potřeby lze lamely snadno vyměnit. To vše ještě podtrhují dva bezpečnostní prvky: pojistka proti nežádoucímu vytažení a detekce překážky.

Získejte dotaci na stínění
Pokud plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu a uvažujete o stínicí technice, využijte do konce roku dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám. Vztahuje se na všechny venkovní žaluzie, rolety a svislé fasádní clony. Žádat o dotaci můžete před zahájením stavby, v jejím průběhu i po dokončení. Techničtí specialisté společnosti Climax vám pomohou s výběrem vhodného typu stínění i s vyplněním žádosti. 

Profesionální řešení na míru
Za téměř 30 let existence nasbíral Climax bohaté zkušenosti s vývojem a výrobou venkovní i vnitřní stínicí techniky. Hledáte-li v oboru stínění odborné služby či poradenství, k dispozici vám je technický poradce společnosti Climax. Nabízí podklady pro projektanty a architekty z datového webu, kvalifikovanou technickou podporu, specializovaná školení i osobní přístup. 

Vyberte si osobně nebo online
Výběr ideálních venkovních žaluzií vám usnadní také návštěva některého ze showroomů, kde si stínění můžete osobně prohlédnout. Využít můžete i online konzultaci z pohodlí domova nebo vyzkoušet virtuální showroom venkovního a vnitřního stínění. Bezplatné poradenství lze využít už během projektování nebo i kdykoliv později.

Techničtí poradci vám také rádi osobně představí vzorníky 298 druhů textilií pro látkové stínění nebo zapůjčí vzorky lamel venkovních žaluzií. Vybírat lze z 10 typů – od nejoblíbenější žaluzie Z-90 Noval přes unikátní hranatou lamelu typu T (Climax je jediný výrobce tohoto typu v Česku) až po prémiový Protal pro náročné. 

Stínění pro Tugendhat i papeže
Climax stíní vaše domovy už více než 29 let. Jejich žaluzie, rolety, markýzy i pergoly jsou po celém světě. Stínicí techniku této české firmy najdete např. na vile Tugendhat, švédském parlamentu nebo Univerzitě aplikovaných věd Burgenland. Stínění vyrábí na míru ve Vsetíně s použitím nejkvalitnějších materiálů. Na všechny produkty poskytují prodlouženou záruku 4 roky.

podle podkladů společnosti Climax

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz