Databáze novostaveb a rekonstrukcí knihoven v ČR

Databáze novostaveb a rekonstrukcí knihoven v ČR

(1. 7. 2022) Nová Databáze novostaveb a rekonstrukcí knihoven v ČR

 
 
 
 

Databáze novostaveb a rekonstrukcí knihoven v ČR

Metodické centrum pro výstavbu a rekonstrukci knihoven Moravské zemské knihovny vytvořilo novou Databázi novostaveb a rekonstrukcí knihoven v ČR.

Cílem je shromažďovat informace o novostavbě, rekonstrukci nebo jiné stavební úpravě všech typů knihoven včetně obrazového doprovodu.   Databáze bude  poskytovat přehled nově postavených a zrekonstruovaných knihoven od roku 1992 do současnosti. Každý záznam obsahuje soubor standardních údajů o provedené akci včetně údajů o celkových nákladech, kontaktů na dodavatele, architekty a projektanty. Jako základ byly využity záznamy o knihovnách převzaté z původní databáze Výstavba a rekonstrukce knihoven, kterou spravoval SKIP spolu s Národní technickou knihovnou cca do roku 2005. Vznik databáze byl podpořen Ministerstvem kultury z projektu VISK1. 


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz