Digital Park - fáze III

Digital Park - fáze III

(15. 12. 2010) Středoevropská investiční skupina Penta pokračuje v úspěšném bratislavském administrativním projektu Digital Park. V prvním čtvrtletí příštího roku začne s výstavbou jeho třetí etapy. Výše celkové plánované investice je 42 milionů eur. Třetí fáze Digital Parku by měla být dokončena do konce roku 2012.

 
 
 
 

Digital Park - fáze III

Středoevropská investiční skupina Penta pokračuje v úspěšném bratislavském administrativním projektu Digital Park. V prvním čtvrtletí příštího roku začne s výstavbou jeho třetí etapy. Výše celkové plánované investice je 42 milionů eur. Třetí fáze Digital Parku by měla být dokončena do konce roku 2012.

„Digital Park je dosud nejúspěšnějším developerským projektem Penty, proto pokračujeme v jeho další, třetí fázi. Na základě vývoje trhu, reakcí a preferencí nájemníků jsme se rozhodli pokračovat v současné horizontální koncepci; k dosavadním čtyřem navzájem propojeným objektům přibudou další dva,“ řekl Jozef Oravkin, partner Penta Investments.

Fáze Digital Park I a II přinesly na bratislavský trh celkem 52 tisíc metrů čtverečních administrativních ploch. Digital Park I je v současnosti obsazený na sto procent. V Digital Parku II, který byl zkolaudovaný v květnu 2009, jsou volná již jen dvě procenta z celkové pronajímatelné plochy.

Současní klíčoví nájemníci Digital Parku jsou: Deloitte, Lenovo, Dalkia, Shell, OMV, Bayer, First Data, Bauer Media. Další informace o projektu najdete na www.digitalpark.sk.
 

O III. fázi projektu Digital Park
Celková administrativní pronajímatelná plocha: 20 780 m2
Celková obchodní pronajímatelná plocha: 290 m2
Celková čistá kancelářská plocha: 18 998 m2
Počet nadzemních podlaží: 8

Digital Park III poskytne nadstandardní koeficient parkování – 1 parkovací místo na 37 m2 nájemní plochy
Počet parkovacích míst v podzemní garáži 367 míst
Počet parkovacích míst na venkovním parkovišti 170 místDoplněno stavbawebem:

Digital Park II získal Cenu Dušana Jurkoviče za rok 2009. Architekti: Cigler Marani

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz