Dílny Opatov

Dílny Opatov

Opatov

(27. 1. 2021) Atelier 111 architekti

   
 
 
 
 

Dílny Opatov

Novostavba v zemědělském areálu na okraji obce slouží především pro servis a údržbu velkých vozů a strojů. Součástí objektu je i zázemí pro zaměstnance: sociální zařízení, šatny a denní místnost. 


Výraz dílen nese prvky okolních klasických zemědělských staveb: sedlová střecha, střešní světlík. Zároveň je však hmotově přizpůsoben svému účelu. Opláštění z bílého trapézového plechu je obdobné s opláštěním sousední bioplynové stanice. Konstrukční prvek v podobě příhradové konstrukce vytváří výrazný lineární světlík v místě střešního hřebene. Světlík a boční prosklené fasády byly navrženy v systému profilového průsvitného materiálu, u světlíku se tak částečně propisuje příhradová konstrukce.

Autorská zpráva
Foto Alexandra Timpau


Investor: Farma Opatov, s.r.o.
Autoři: Veronika Indrová, Jiří Weinzettl
Projekt: Michal Hamada

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2019

 
 
 
 
49.8249967
16.5045841
Dílny Opatov

Dílny Opatov
Opatov

Komentáře ke článku

 
 
 
 

21. 1. 2024 04:12:44. Garantujeme rychlé vyřízení vaší žádosti o kredit. JIRIKOVA VERONIKA

 
 
 
 

21. 1. 2024 04:12:44. Garantujeme rychlé vyřízení vaší žádosti o kredit. JIRIKOVA VERONIKA

  Garantujeme rychlé vyřízení vaší žádosti o kredit.
Pomůžeme vám překonat těžké období. Půjčujeme částky 50 tisíc až 30 milionů, které nemusí být nutně zajištěny nemovitostí. Víme, jak se chová ekonomika a trh, a víme, jak toho využít ve svůj prospěch. Odhalíme náhlý výpadek příjmu nebo finančně náročné investice. Díky silnému finančnímu zázemí si můžeme dovolit zajistit financování jak pro živnostníky, tak pro malé a střední podniky. Zaměřujeme se na klienty ze všech oblastí ekonomiky a podporujeme jakýkoli projekt, který nám dává smysl. Požádejte o nezávaznou půjčku na e-mailu: Veronikajirikova10@gmail.com
whatsapp.....+420704207735

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2024 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a