DinellJohansson: Malý fotbalový stadion v Lidingö

DinellJohansson: Malý fotbalový stadion v Lidingö

(13. 10. 2014) Nové sportovní zařízení na ostrově v regionu Stockholm. Lidingö je exkluzivní pobřežní oblast, která přitahuje bohaté VIP, např. dva členy skupiny ABBA.

 
 
 
 

DinellJohansson: Malý fotbalový stadion v Lidingö

Nové sportovní zařízení na ostrově v regionu Stockholm. Lidingö je exkluzivní pobřežní oblast, která přitahuje bohaté VIP, např. dva členy skupiny ABBA.

Architekt: DinellJohansson
Adresa: Kyrkvägen 56, 181 42 Lidingö, Švédsko
Realizace: 2014
Foto: Mikael Olsson

Fotbalový klub v Lidingö potřeboval tribuny, kanceláře a kavárnu. „Udělali jsme to všechno jako jeden objekt,“ říkají architekti.
Tribuna na budově. Tribuna s kancelářemi a pod tím kavárna; a centrální vstup, kde se fotbal a město můžou setkat. Místo setkání pro každého a pro všechny.


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sport

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz