Eurovia

Eurovia

U Michelského lesa 1581/2, Praha 4

(13. 12. 2019) Petr Kolář, Aleš Lapka

   
 
 
 
 

Eurovia

Stavba sídla společnosti Eurovia v Praze představuje odpověď architekta na téma „ kancelářská budova jinak“. Místo ryze utilitárního obvyklého monobloku vznikla, na pozemku bez výrazného okolního kontextu, na první pohled expresivně rozehraná, pro uživatele však logicky provozně komponovaná skladba lapidárně tvarovaných hmot propojující interiér s exteriérem. Svým uživatelům nabízí nadstandardní pracovní prostředí – nadstandardní a dostatečně reprezentativní nikoliv mírou okázalosti, nýbrž prostorovou kvalitou, nápaditým a neotřelým řešením interiéru včetně orientačního systému budovy.
Autorská zpráva
Foto: Filip Šlapal


 

Autor: ADR s.r.o. – Petr Kolář, Aleš Lapka; spoluautoři Ondřej Bican, Tomáš Novák, Oxana Beresneva
Investor: EUROVIA CS, a.s.
Hlavní dodavatel: EUROVIA CS, a.s. Závod Liberec

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2019

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz