Fitness — Solárium B.B.C.

Fitness — Solárium B.B.C.

 
 
 
 

Fitness — Solárium B.B.C.

Fitness — Solárium B.B.C., Vinohradská 190, Praha 3
Klient / Client: Beck Box Club Praha
Autoři / Architects: Jozef Považan, Zuzana Jančušková, design by de.fakto CZ
Realizace dokončena / Project completed: 15 ledna 2004 / 15 January 2004
Fotografie / Photographs: Iveta Kopicová

Vyjádření autorů
Jasným cílem bylo vytvořit čistou kompozici vyzařující energii a optimismus. Jako základ celého interiéru byla použita bílá barva. Umocněná chladným světlem nechala vyniknout barvám běžícím v rozdílných liniích. Výsledkem je vize pohybu zachycená v plexi, světle a skle.
Jozef Považan, Zuzana Jančušková

Architects’ statement
The clear objective was to create a composition radiating energy and optimism. White was used as the basic colour of the entire interior. Enhanced by a cool light, it allowed the colours running in different lines to stand out. The outcome is a vision of motion captured in perspex, light and glass.
Jozef Považan, Zuzana Jančušková

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sport

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.