Hala s administrativou v Milevsku

Hala s administrativou v Milevsku

Milevsko

(19. 7. 2021) Radovan Vacik Architects

   
 
 
 
 

Hala s administrativou v Milevsku

Návrh haly vycházel ze zadání skladovací plochy, zázemí, administrativní části a prodejny. Všechny tyto provozy jsou pragmaticky řazeny za sebou a spojeny v jeden celek. Tuto koncepci podpořily vertikální členění fasády v opakujícím se rastru a opláštění budovy vertikálně orientovaným vlnitým plechem. Vzhledem k velkému objemu je hala horizontálně členěna na dvě barevné části. Toto řešení opticky ji zmenšuje a dodává jí osobitý výraz. Spodní část do výšky vstupních dveří byla opatřena bílým nátěrem, zbylá část je natřena tmavošedě.

 
Objekt je rozdělen na dvě provozní části: skladovací halu s regálovým systémem na uskladnění palet a kanceláře. Hlavní vstup vede do prodejny. Mezi prodejnou a halou je provozní část. Druhé nadzemní podlaží je přístupné po kruhovém schodišti z prodejny. Nachází se tu kanceláře ředitele a zaměstnanců, jednací místnost, zázemí a venkovní terasa.

Autorská zpráva
Foto: monolot/Jakub Kolek

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2018

 
 
 
 
49.4508975
14.3600091
Hala s administrativou v Milevsku

Hala s administrativou v Milevsku
Milevsko

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz