Heraklith v City Club Rožnov

Heraklith v City Club Rožnov

(12. 11. 2013) Akustické desky z dřevité vlny Heraklith lze použít k obkladu stěn do pohledů, k vylepšení akustických vlastností a zvýšení požární bezpečnosti. Desky jsou také odolné proti proražení a poškození. Lze je opakovaně natírat standardními fasádními barvami, což ocení zejména majitelé a provozovatelé právě takových podniků, jako jsou hudební kluby a diskotéky.

 
 
 
 

Heraklith v City Club Rožnov

Akustické desky z dřevité vlny Heraklith lze použít k obkladu stěn do pohledů, k vylepšení akustických vlastností a zvýšení požární bezpečnosti. Desky jsou také odolné proti proražení a poškození. Lze je opakovaně natírat standardními fasádními barvami, což ocení zejména majitelé a provozovatelé právě takových podniků, jako jsou hudební kluby a diskotéky.

Heraklith Tektalan

Kluby a diskotéky jsou častým terčem stížností obyvatel v jejich okolí. Hlukové normy hovoří jasně a je na majitelích, aby je splnili.

Jedním z příkladů řešení je obklad prostoru akustickými deskami Heraklith jako v případě City Club Rožnov. Heraklith zajistil odhlučnění prostoru směrem ven, ale také výrazně vylepšil akustické vlastnosti sálu. Mimo to se zvýšila požární odolnost celého prostoru a to při nízkých nákladech.

Další zajímavou akcí je aplikace Heraklithu v klubu v Klatovech.

Technické parametry a nabídku desek Heraklith najdete na www.Heraklith.cz.
podle podkladů společnosti KNAUFINSULATION
 

Komentáře ke článku

 
 
 
 

10. 8. 2022 12:38:16. Nabídka úvěrů a financování. Laura

 
 
 
 

10. 8. 2022 12:38:16. Nabídka úvěrů a financování. Laura

  Nabídka úvěrů a financování
Jsme připraveni financovat všechny spolehlivé investiční projekty a poskytnout půjčky v rozmezí od 4 000 do 20 000 000 EUR bez protokolu se sazbou 02%.
Kontakt: laurabettery@gmail.com

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz