HighLights

HighLights

(27. 1. 2017) Michal Kašpárek

   
 
 
 
 

HighLights

Posviťme si na místa krásná a zapomenutá
Už jste se někdy byli projít na Masarykově náměstí, po Havlíčkově nábřeží, v Komenského sadech a po všech těch krásných místech Ostravy po setmění? Jestli ano, určitě jste si všimli, že tam moc živo nebývá. A je to škoda. Je to totiž právě večer, kdy vše upadne do mlhavého spánku, prosvětleného jen oranžovou září pouličních lamp a Ostrava odhalí své neopakovatelné noční kouzlo.
Navržená instalace láká k večerní návštěvě a je umístěna tak, aby přivedla obyvatele k místům zajímavým a večer trochu opuštěným. Modré světlo vytváří pohádkovou atmosféru a taky pocit bezpečí, který nám při takové procházce často chybí. Svítidla v křesílkách vydávají příjemné teplo, a proto se na nich můžeme vyhřívat dlouho do noci, s přáteli či knížkou.
Autorská zpráva

Projekt byl představen na akci Městské zásahy Ostrava 2016


Vizualizace: PIXL | architectural visualization

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz