Hledá se Stavba roku 2020

Hledá se Stavba roku 2020

(20. 5. 2020) Přihlášky do 28. ročníku přehlídky lze zasílat do 10. června 2020

 
 
 
 

Hledá se Stavba roku 2020

Staňte se i v letošním roce součástí nejdéle trvající prestižní soutěže, která již déle než čtvrt století představuje a ukazuje průřez tím nejlepším v architektuře i stavitelství po celý rok v celé republice i za jejími hranicemi.

Všechny přihlášené stavby v ČR opět představíme novými unikátními filmovými dokumenty. Každá přihlášená stavba bude opět prezentována minimálně jednou stránkou v jedinečném tištěném katalogu soutěžní přehlídky.

Přihlášené stavby budou po uzavření přihlášek zveřejněné na webu Stavby roku v pořadí dle data doručení přihlášek.

PŘIHLASTE SE A PŘEDSTAVTE I VAŠI STAVBU ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI SE STAVBOU ROKU 2020!

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ DOBRÉ ARCHITEKTURY A STAVITELSTVÍ,
dovolujeme si Vás oslovit v této mimořádné době, a pozvat Vás formou příjemné virtuální prohlídky a unikátních filmových dokumentů na cestu po přihlášených stavbách v České republice v roce 2019.

Příprava již 28. ročníku jedinečné a prestižní celorepublikové soutěžní přehlídky Stavba roku 2020 aktuálně běží. Průběžně zpracováváme Vaše přicházející přihlášky a připravujeme opět neobyčejnou ochutnávku toho nejlepšího, co přihlašovatelé, zhotovitelé, investoři, projektanti i autoři objektů, považují za to nejzdařilejší ze svého portfólia v Česku i v zahraničí.

Nominace Stavby roku 2020 budou slavnostně vyhlášeny ve čtvrtek 10. září 2020.
Slavnostní vyhlášení výsledků Stavby roku 2020 se uskuteční ve čtvrtek 19. října 2020.
Přihlášky do Stavby roku 2020 zasílejte elektronicky do 10. června 2020 na email stavbaroku@stavbaroku.cz.

ZAHRANIČNÍ  STAVBA  ROKU 2020
Přihlášky otevřené do 10. června 2020.
Více na www.stavbaroku.cz
Připomeňte si s námi video nominovaných v roce 2019.Více na YouTube kanálu Stavba roku

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz