ICON Park

ICON Park

Dubí, Kladno

(7. 1. 2022) Realitní skupina Getberg

   
 
 
 
 

ICON Park

Projekt se bude realizovat v Dubí nedaleko Kladna, kde vznikne rezidenční bydlení v místě s vynikajícím poměrem cena/výkon. Celkem tu bude 230 bytů a další občanská vybavenost jako je obchod, kavárna a školka. Velký rozvoj místo očekává od roku 2028, kdy bude zprovozněna rychlodráha Praha-Kladno. Stavět se začne v květnu 2022, dokončení je plánováno na rok 2024. Finančně dostupné byty mají promyšlený půdorys, balkon a úložný prostor v chodbě. Navíc francouzská okna a protihlukové stěny. Uprostřed bytových domů vznikne park rozdělený do tří zón.  


Tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

 
 
 
 
50.1598514
14.1379825
ICON Park

ICON Park
Dubí
Kladno

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz