“Instantní park” na pražské Náplavce

“Instantní park” na pražské Náplavce

(1. 6. 2012) V rámci akce urbanACT proběhl minulý týden studentský workshop. Jeho výsledkem byla městská intervence navržená a postavená studenty přímo pro urbanACT a prostory náplavky u Žlezničního mostu.

 
 
 
 

“Instantní park” na pražské Náplavce

V rámci akce urbanACT proběhl minulý týden studentský workshop. Jeho výsledkem byla městská intervence navržená a postavená studenty přímo pro urbanACT a prostory náplavky u Žlezničního mostu.V první části workshopu 22.-23.05. se účastníci soustředili na analýzy a návrh městské intervence - “instantní park”, která by veřejný prostor Náplavky měla zlepšit a oživit. V druhé části workshopu 24.-25.05. se návrh fyzicky realizovalna Náplavce tak, aby byl prostor v sobotu 26.05. připraven pro závěrečné grand finále.

Workshop vedli architekti ze studia Collaborative Collective ve spolupráci se slovenským architektonickým studiem Oximoron.

foto: li
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz