Inteligentní dům FAKRO smartHome

Inteligentní dům FAKRO smartHome

(30. 6. 2022) FAKRO smartHome představuje pokročilé technologické řešení, ve kterém jsou všechny elektricky ovládané výrobky integrovány do systému inteligentního domu

   
 
 
 
 

Inteligentní dům FAKRO smartHome

FAKRO smartHome představuje pokročilé technologické řešení, ve kterém jsou všechny elektricky ovládané výrobky integrovány do systému inteligentního domu - lze je řídit lokálně pomocí dálkového ovladače nebo globálně prostřednictvím internetu.

V případě dovybavení domu dalšími senzory a speciální řídicí jednotkou je možné ovládat budovu z chytrého telefonu přes mobilní aplikaci odkudkoli na světě.

Použitím výrobků FAKRO získáte nejvyšší kvalitu zpracování a jejich začleněním do inteligentního systému smartHome vytvoříte Váš vysněný domov.

Produkty FAKRO, které je možné použít v systému smartHome:
střešní okna Z-Wave
vnitřní rolety Z-Wave
markýzy a předokenní rolety Z-Wave
markýzy pro fasádní okna Z-Wave
okna do plochých střech Z-Wave
fasádní okna a balkonové dveře INNOVIEW

Systém FAKRO smartHome je založen na rádiovém komunikačním protokolu Z-Wave a tvoří kompletní bezdrátový systém inteligentního ovládání domácnosti. Technologie Z-Wave je speciálně navržena pro řízení a monitorování obytných budov a komerčních objektů. Vyznačuje se nejvyšší kvalitou a zabezpečením v oblasti bezdrátové komunikace.Více na www.fakro.cz

podle podkladů společnosti FAKRO

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz