Intenzivní zelené střechy, zelené fasády

Intenzivní zelené střechy, zelené fasády

(14. 10. 2020) Další online webinář z cyklu Šetrná řešení v praxi

 
 
 
 

Intenzivní zelené střechy, zelené fasády

Kdy: 21.10. 2020, 16:00 - 17:00
Kde: Online přes ZOOM

Nenechte si ujít navazující sérii debat z cyklu Šetrná řešení v praxi, připravovaného ve spolupráci s Českou komorou architektů, kterou jsme pro velkou úspěšnost rozšířili o nová témata dle vašich požadavků. Tématem příštího týdne jsou Intenzivní zelené střechy, zelené fasády. Cílem celého cyklu je seznámit architekty s nejnovějšími šetrnými řešeními a jejich praktickým použitím a poskytnout komplexní pohled na aspekty šetrných budov. Dvacátá třetí ze série debat se detailněji zaměří na problematiku intenzivních zelených střech a fasád, na specifika a výhody těchto řešení v architektuře, Debaty jsou rozdělené podle jednotlivých aspektů a série potrvá až do poloviny prosince. Kompletní harmonogram doplněné série naleznete ZDE.

V rámci online debaty se můžete těšit na témata: 
▪ Porovnání intenzivních a extenzivních střech 
▪ Kdy je vhodné využívat intenzivní střechy a zelené fasády
▪ Benefity zelených střech a fasád
▪ Příklady dobré praxe

Mluvčí:
Zdeněk Sendler, Atelier zahradní a krajinářské architektury Sendler, ČKA
Kupilík Ivan, Liko-S

Přístup na akci je zdarma, registrace nutná pro získání vstupu do online rozhraní. Všechny webináře ze série jsou pro členy ČKA honorovány 5 body v rámci celoživotního vzdělávání.

Registraci můžete provést přes tento odkaz

podle podkladů pořadatelů


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz