Jak na na vyjádření k existenci sítí?

Jak na na vyjádření k existenci sítí?

(9. 9. 2019) S aplikací UtilityReport ho vyřídíte on-line a z pohodlí domova

   
 
 
 
 

Jak na na vyjádření k existenci sítí?

Přemýšlíte, jak podat žádost o vyjádření k existencí sítí, aniž byste museli strávit spoustu času pobíháním po úřadech? Existuje aplikace UtilityReport, která šetří finance i čas, a díky tomu se budete moci mnohem rychleji pustit do dalších kroků spojených se stavbou.

O aplikaci UtilityReport
UtilityReport umožňuje snadné a rychlé odeslání hromadných žádostí dotčeným správcům sítí v místě plánované stavby, což šetří velké množství času i financí. Díky aplikaci zvládnete totiž oslovit všechny potřebné správce najednou – odpadá tak zdlouhavý proces, kdy je potřeba vyhledávat jednotlivé správce a těm pak každému zvlášť posílat žádosti o vyjádření k existenci sítí. Správcům díky aplikaci UtilityReport tak posíláte úplnou žádost a navíc pouze těm, kterým je skutečně potřeba. A díky pravidelné aktualizaci seznamu správců nikoho neopomenete.

Usnadněte si podání žádosti s aplikací UtilityReport
Jak podat žádost o vyjádření k existenci sítí hromadně a on-line? Nejdříve se na portálu MAWIS přihlásíte do aplikace UtilityReport, ve které uvedete informace o stavbě, své osobní údaje a zakreslíte místo plánované stavby. UtilityReport pak na základě zadaných údajů vygeneruje seznam dotčených správců a hromadně pro ně vytvoří žádosti. V případě, že dotčené subjekty umožňují elektronický příjem, žádosti se jim odešlou automaticky. Jinak je ale potřeba vygenerované žádosti vytisknout a zaslat poštou, nebo je osobně doručit.

Společnost HRDLIČKA, která UtilityReport provozuje, samotnou aplikaci neustále vylepšuje. Již nyní se lze do aplikace přihlásit v kraji Vysočina prostřednictvím Portálu občana, ale integrace aplikace na tento portál se připravuje i ve spolupráci s dalšími kraji. Brzy bude také možné prostřednictvím aplikace UtilityReport podat žádost o vyjádření na podatelnu ČEZ nebo na dotčené orgány státní správy, jakými jsou třeba hasiči, hygiena a orgány veřejné moci.

KOMERČNÍ SDĚLENÍKomentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o.