Jaké jsou přednosti rolovacích průmyslových vrat?

Jaké jsou přednosti rolovacích průmyslových vrat?

(23. 1. 2023)

   
 
 
 
 

Jaké jsou přednosti rolovacích průmyslových vrat?

Výrobní haly, sklady nebo třeba mycí linka aut – na všech těchto místech potřebujete kvalitní průmyslová vrata. Na výběr je hned několik typů. My vám řekneme, proč zvolit ty rolovací.

Bez průmyslových rolovacích vrat se neobejdete na místě, kde to bez ustání bzučí jako v úle. Provozy, které jedou nepřetržitě 24 hodin a celých 7 dní v týdnu, zkrátka potřebují kvalitní vrata, která se zvládnou otevírat a zavírat bez nepatrných známek únavy


Běžně se s nimi setkáte ve:
● výrobních halách
● skladech
● garážích
● autosalonech
● výstavních pavilonech
● mycích linkách
● či na hasičských a policejních stanicích.

To jsou všechno místa, kde se neustále pohybuje velké množství lidí – ať už zaměstnanců nebo zákazníků. A proto od vrat na takových místech očekáváte, že budou: 
● bezpečné, aby se o ně nikdo nezranil,
● fungovat celé roky bez poruch, 
● odolají případným menším nárazům.

A právě průmyslová rolovací vrata tyto podmínky splňují. Výhod, díky kterým budou vhodná i do vašeho provozu, je však více. Například výrobce BUILDING Shutter Systems nabízí pod značkou Minirol produkty s těmito plusy:

+ mají nízkou hmotnost
+ dobře tepelně izolují, takže šetří energie
+ barevná škála je natolik široká, že vrata hravě sladíte s firemními barvami
+ jsou tiché
+ hodí se i do menších prostor, jelikož lamelový pancíř se navíjí do roletového boxu
+ fungují na elektropohon, automaticky na čidlo, ale i na manuální ovládání
+ lze si nastavit rychlost otevírání a zavírání vrat
+ na výběr máte například rolovací vrata: zateplená, nezateplená, speciální rychloběžná, protipožární či s přerušeným tepelným mostem

Možnost průmyslových rolovacích vrat vás oslovila, ale potřebujete se ještě poradit s odborníkem? Oslovte obchodní zástupce na webu Minirol.cz. Rádi vám se vším poradí či připraví nezávaznou kalkulaci. 

Komerční prezentace

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a