Jarní akce HELUZ 2020

Jarní akce HELUZ 2020

(14. 2. 2020) Žaluziové a roletové překlady HELUZ za 1 Kč/ks získají stavebníci ke své objednávce zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 

   
 
 
 
 

Jarní akce HELUZ 2020

Nosné žaluziové a roletové překlady HELUZ za 1 Kč/ks získají stavebníci ke své objednávce zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 v rámci Jarní akce HELUZ 2020 (10. února – 30. dubna 2020). Ta je určena pro koncové zákazníky (fyzické osoby), kteří si objednají stavební materiál HELUZ pro hrubou stavbu vlastního rodinného domu v České republice a odeberou jej ve stanoveném termínu. Více na  www.heluz.cz/akce.

Nezbytnou podmínkou je registrace do 14. dubna 2020, zpracování Výkazu výměr dle projektové dokumentace a dodání stavebního materiálu od společnosti HELUZ. Na jednu stavbu lze akční nabídku nárokovat pouze jednou. Za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ ks včetně DPH.

Základní kroky pro získání nosných žaluziových a roletových překladů HELUZ za akční cenu 1 Kč/ks:
1. Prvním krokem je registrace do 14. dubna 2020 pomocí webového formuláře na stránce www.heluz.cz/akce.
2.  Po otevření registračního formuláře vyberte jednu z možností:
     A) Ano, mám výkaz výměr a chci se registrovat.
     B) Chci vypracovat výkaz výměr a registrovat se.
     C) Chci se pouze registrovat a zatím nemám projektovou dokumentaci.
3. Registraci potvrdí společnost HELUZ automatickým e-mailem.
4. Společně s vypracovaným výkazem výměr zákazník obdrží kupón se slevovým kódem, který je třeba pečlivě uschovat pro další použití, například pro přístup do sekce Můj HELUZ (www.heluz.cz/cs/muj-heluz/login).
5. Při objednání stavebního materiálu u smluvního partnera společnosti HELUZ je nutné předložit kupón se slevovým kódem a požádat prodejce o uvedení slevového kódu do objednávky u společnosti HELUZ. Bez tohoto údaje v objednávce nebude možno akční výhodu získat!

Důležité termíny a podmínky akce:
• registrace od 10. února 2020 a do 14. dubna 2020,
• objednání stavebního materiálu HELUZ od 10. února 2020 do 30. dubna 2020,
• vývoz stavebního materiálu do 14. května 2020, se složenou kaucí do 29. května 2020,
při objednání nosných žaluziových a roletových překladů HELUZ délky 2750 mm a delší (zakázková výroba) může být dodací doba až 5 týdnů od data objednání,
• za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ks včetně DPH


podle podkladů společnosti HELUZ cihlářský průmysl


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

13. 2. 2020 15:49:48

Re: Polemika o panoramatu a mrakodrapech pokračuje

Eva Jiřičná nezvolila londýnskou City jako dobrý příklad - je to odstrašující směska exkluzivních solitérů, které samy o sobě jsou jistě pozoruhodnými architekturami, ale urbanisticky zničily svou anarchií, necitlivostí k dřívějším duchovním dominantám - wrenovským kostelům, a dříve jednotné koloniální zástavbě, kus historického centra města. V Praze byl už za I. republiky uvnitř města podobný urbanistický faul jen Havlíčkův Penzijní ústav na Žižkově, a po válce na tomto žižkovsko-vinohradském horizontu zatím jen štíhlá televizní věž a krabicovitá budova bývalého PZO Strojexport. Pankráckou "zubatou" siluetu lze doplněním dalších mrakodrapů zacelujících v dálkových pohledech mezery do nové obalové "Gaussovy křivky" opravit, a je to od MPR dostatečně daleko. Žižkovsko-vinohradský horizont je narušený málo a je blíže, takže je to záležitost citlivější. Přesto stojí Jiřičné návrh za úvahu. Spolu se zástavbou nákladového nádraží by mohly vytvořit nové centrum Žižkova a svou vlastní kvalitou architektury tento horizont spíše obohatit, než pokazit. Není to přece ani nepovedený "dort" v podobě blízkého hotelu, ani rádoby "krystal" vedle krabice Strojexportu, ale zajímavá skupina výškových domů, snesitelně daleko od historického jádra města a MPR, výborně komunikačně napojená, zejména kdyby byla tímto směrem vedena trasa metra "D" od Náměstí míru do Libně a Vysočan namísto nelogického "ohnutí" zpět k Wilsonovu nádraží. Je to ovšem věc odborné diskuze a také politické odvahy, které se bohužel nedostalo projektu Kaplického knihovny na Letné. Ostatně pod Parukářkou vyrostly dost nahusto věžáky, o kterých vědí jen místní znalci, protože jsou schované ve 2. pořadí za budovami pošt a SUDOPu. Masiv Parukářky a zástavba před i vysoká zeleň Olšanských hřbitovů by část výšky nových výškových budov opticky ubrala. Uznávám ale, že argumenty odpůrců jsou rovněž silné a nutno je brát vážně. Měly by se vyzkoušet dostupné modely vizualizace záměru z různých stanovišť, jak nabízí GIS technologie Útvaru rozvoje města, a pak teprve po diskuzi odborníků i s veřejností rozhodnout.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz