KAAMA: Nízkoenergetické řadové domy Rajský vrch v Praze 9

KAAMA: Nízkoenergetické řadové domy Rajský vrch v Praze 9

(2. 10. 2012) Druhá fáze projektu Rajský vrch, který vzniká kousek od stanice metra Rajský vrch, v zeleném pásu poblíž říčky Rokytka.

 
 
 
 

KAAMA: Nízkoenergetické řadové domy Rajský vrch v Praze 9

Druhá fáze projektu Rajský vrch, který vzniká kousek od stanice metra Rajský vrch, v zeleném pásu poblíž říčky Rokytka.

Poptávka po příjemném a klidném bydlení v rodinných domech s dostatkem zeleně pro relaxaci i aktivní odpočinek neklesá – Češi zkrátka považují bydlení v domě za optimální řešení své bytové situace. Častou podmínkou však je lokalita s vynikající dopravní dostupností do centra města, ideálně s přímou návazností na hromadnou dopravu a veškerou občanskou vybavenost. Projekt Rajský vrch tyto atributy splňuje.
Prvních šest nízkoenergetických řadových domů s vlastními zahradami uvolnil investor Landia Management s.r.o. do prodeje v těchto dnech. Tyto řadové rodinné domy vyrostou na mírně svažitém pozemku s jihozápadní orientací. Každý dům má dvě podlaží s velkorysou dispozicí 4+kk s garáží a užitnou plochu přes 160 čtverečných metrů. Architektonický návrh pochází z ateliéru architekta Karla Mrázka – KAAMA.
Více informací na www.rajskyvrch.cz.U vnějšího řešení fasád se projektantům podařilo skloubit eleganci se spolehlivým konstrukčně-stavebním systémem. Směrem do ulice tvoří fasádu a obvodový plášť zateplovací kontaktní systém s omítkou. Jihozápadní stranu orientovanou do zahrad tvoří izolační systém a poutavý (přitom snadno udržovatelný) deskový obklad. Dřeva noví majitelé najdou ve svých domech dostatek – vedle interiéru například také na zahradě v podobě plotu směrem k parcelám pro individuální výstavbu a zahradního domku o rozměrech 3x2,5 metru.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rodinné domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz