Kanceláře Grohe

Kanceláře Grohe

Antala Staška 510/38, Praha 4

(25. 2. 2019) Jakub Cigler Architekti

   
 
 
 
 

Kanceláře Grohe

Nové kanceláře pro výrobce luxusních vodovodních baterií a přidružených doplňků pro koupelny a kuchyně byly navrženy v souladu s aktuálními požadavky na pracovní prostředí. Skleněné dělicí příčky jednotlivé pracovní prostory propojují v celek, ale zároveň zachovávají akustickou pohodu. Hygienické zázemí je skryto uprostřed dispozice v jednotném bloku s dřevěným obkladem na stěnách. Oba tyto materiály jsou vyváženy dřevěnou podlahou v kancelářské části a světlou dlažbou ve společných prostorech. Pro dotvoření komfortního a zdravého pracovní prostoru je připravena velká kuchyň s jídelnou pro společné setkávání kolegů, motoricky polohovatelné pracovní stoly a sprcha pro cyklisty a běžce.  

Autorská zpráva

Autor: Jakub Cigler Architekti, a.s. - Adéla Vodrážková, Tomáš Kučera, Jan Šebek
Celková podlažní plocha: 440 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz