Kanceláře v Centru Stromovka

Kanceláře v Centru Stromovka

(2. 6. 2022) CAPEXUS

   
 
 
 
 

Kanceláře v Centru Stromovka

Původní zázemí Becherovky přestalo vyhovovat požadavkům firmy a zaměstnanci se proto přesunuli do nových prostor v Centru Stromovka v pražských Holešovicích. V kancelářích zaujmou nejen barevné zasedačky stylizované podle jednotlivých destilátů, ale také vlastní bar.

Zaměstnanci firmy toužili po výraznějších a reprezentativnějších kancelářích s na první pohled zajímavými prvky. „V tomto ohledu byla rozhodující spolupráce s brand managery jednotlivých značek, které firma zastupuje a na českém trhu distribuuje. Ti nám pomohli dotvořit design. V zasedacích místnostech se tak zaměstnanci i návštěvníci setkávají s barevným pojetím typickým pro dané značky,“ charakterizuje prostory architekt Jakub Seči ze společnosti CAPEXUS, která pro Becherovku prostory navrhla a realizovala formou design and build, při které návrh, realizace a dodávka interiéru na klíč spadá pod jednoho partnera.

Kanceláře jsou primárně vybaveny nábytkem tuzemských značek – firma klade velký důraz na své české kořeny. Najít zde tak lze například ikonické židle z masivního ohýbaného dřeva. CAPEXUS dodával veškerý atypický nábytek, jako například dřevěný recepční pult v barovém stylu či bar tvořený jediným solitérním kusem s dřevěnou deskou a integrovaným ambientním osvětlením.

Na nové adrese v Centru Stromovka byly brány v potaz hlavně pohodlí a spokojenost zaměstnanců. Pojízdné stěny, díky kterým se dá prostor různě dělit, a coworkingové zóny podporují dynamické pracovní prostředí.

Prosvětleným prostorám dominují industriální prvky. „Využili jsme především pohledový beton. Strop jsme nechali otevřený tak, aby veškeré technologie zůstaly na odiv,“ říká Seči. Odhalené materiály v kombinaci s dřevěným vybavením, skleněnými příčkami a barevnými detaily vytváří příjemnou atmosféru pro práci, pořádání pracovních schůzek v konferenčních místnostech nebo relaxaci.

Dominantou kanceláří je tematicky koncipovaná barová zóna s šestimetrovým barem, který je místem různých setkávání i firemních akcí.


Tisková zpráva

Architekt: CAPEXUS
Realizace: 4/2020-7/2020
Plocha: 1250 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Dokončení

2020

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz