Kanceláře V Invest

Kanceláře V Invest

ulice U Trezorky, Praha 5 – Jinonice, areál bývalé Waltrovky

(12. 3. 2021) ADR

   
 
 
 
 

Kanceláře V Invest

Interiéry developerské společnosti V Invest se nachází v pražském areálu Waltrovka, v administrativní budově Mechanika. Dispoziční řešení kanceláří vychází z provozních požadavků investora, a také z logického a funkčního uspořádání jednotlivých pracovních oddělení. Dalším důležitým hlediskem návrhu bylo vytvořit příjemné a zdravé pracovní prostředí. Důraz byl kladen také na barevné řešení interiéru.

 
Kanceláře jsou dimenzovány pro 40 zaměstnanců, vedoucí pracovníci mají samostatné kanceláře v rozích budovy. Ostatní pracovní místa byla řešena jako open space. Součástí kanceláří jsou odpočinkové zóny, kuchyňka s jídelnou a jednací místnosti.

Autorská zpráva

Autoři: Aleš Lapka, Petr Kolář; spoluautoři Anna Vildová, Ondřej Krajdl

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Dokončení

2018

 
 
 
 
50.0564196
14.3761886
Kanceláře V Invest

Kanceláře V Invest
ulice U Trezorky
Praha 5 – Jinonice, areál bývalé Waltrovky

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz