KARLÍN GROUP informuje o prodeji administrativní budovy KEYSTONE, Praha 8 - Karlín

KARLÍN GROUP informuje o prodeji administrativní budovy KEYSTONE, Praha 8 - Karlín

(30. 3. 2011) KARLÍN GROUP s potěšením oznamuje, že úspěšně uzavřel smlouvu o prodeji administrativní budovy KEYSTONE společnosti Investec-GLL Global Special Opportunities Real Estate Fund pod vedením GLL Real Estate. Společnost REALTY Pobřežní, a.s., člen skupiny KARLÍN GROUP podepsala s GLL před týdnem smlouvu o prodeji budovy KEYSTONE formou tzv. forward sale. Jedna z největších transakcí na pražském trhu nemovitostí od začátku tohoto roku byla uzavřena ještě před dokončením stavby objektu. Budova bude dokončena v prosinci 2011.

 
 
 
 

KARLÍN GROUP informuje o prodeji administrativní budovy KEYSTONE, Praha 8 - Karlín

KARLÍN GROUP s potěšením oznamuje, že úspěšně uzavřel smlouvu o prodeji administrativní budovy KEYSTONE společnosti Investec-GLL Global Special Opportunities Real Estate Fund pod vedením GLL Real Estate. Společnost REALTY Pobřežní, a.s., člen skupiny KARLÍN GROUP podepsala s GLL před týdnem smlouvu o prodeji budovy KEYSTONE formou tzv. forward sale. Jedna z největších transakcí na pražském trhu nemovitostí od začátku tohoto roku byla uzavřena ještě před dokončením stavby objektu. Budova bude dokončena v prosinci 2011.“Jsem přesvědčen, že úspěch tohoto zdařilého projektu na nároží původní zástavby Karlína je důležitým krokem v probíhajícím rozvoji celé čtvrti,” říká Serge Borenstein, prezident KARLÍN GROUP.”Není pochyb, o tom že Karlín jej již etablovanou pražskou čtvrtí nabízející kvalitní administrativní a residenční projekty, “ dodává.

Architektonicky výjimečný objekt KEYSTONE, navržený švýcarskými architekty EM2N, je novodobou interpretací českého kubismu a nabídne 6500 m2 prémiových kancelářských a komerčních ploch. Budova KEYSTONE splňuje veškeré nároky na moderní kancelářské prostory a bude ji tvořit 8 nadzemních podlaží. Kromě kanceláří nabídne i 850 m2 obchodních ploch a ve 3 podzemních podlažích také parkovací místa. Výstavbu zajišťuje společnost Průmstav a.s. ze skupiny Vinci Construction. KEYSTONE je společným projektem developerské skupiny KARLÍN GROUP a jednoho z jejích investorů, švýcarské společnosti Cornerstone. Kancelářské plochy objektu jsou pronajaty společnosti SMP ze skupiny Vinci Group, jedna ze dvou obchodních jednotek má již také svého budoucího uživatele, který zde otevře showroom.

KARLÍN GROUP při jednání po právní stránce radila AK Rutland Ježek, poradcem GLL byla advokátní kancelář Salans a makléř Strategic Property Investments.

Související články:

Keystone 30.3.2010
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz