Kavárna POTMĚ

Kavárna POTMĚ

(20. 10. 2022) Adéla Bačová 

   
 
 
 
 

Kavárna POTMĚ

Kavárna POTMĚ je unikátní koncept plně zatemněné kavárny, ve které obsluhují zrakově postižení. Návštěvníci si tak vyzkouší roli zrakově postiženého a nevidomí jim poskytnou kompletní servis a péči. Výtěžek z akce putuje na pomoc těžce zrakově postiženým dětem a dospělým.

Kavárna funguje od roku 2006. Adéla Bačová navrhla novou podobu kavárny vytvořenou z modulárního systému, který zajišťuje jednoduché přemisťování a instalaci v nejrůznějších městech ČR. Zajímavým prvkem kavárny je použití zrcadlové fasády, která odráží své okolí a stává se tak symbolicky neviditelnou.

Grafický design byl vytvořen grafickým studiem Českého rozhlasu.

Autorská zpráva

Autor: Adéla Bačová
Rok: 2018 
Systém: KOMA Modular
Klient: Nadační fond Světluška

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Ostatní

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz