Keboola v kabelovně

Keboola v kabelovně

(14. 3. 2023) momentura

   
 
 
 
 

Keboola v kabelovně

„Neotřelý punk kanceláře, kde se každej cejtí trochu jako doma.” 

Po vstupním společném průzkumu a brainstormingu s klienty byly definovány základní požadavky a přání na prostor. Základním pilířem pro samotné uchopení prostoru bylo, aby se nejednalo jen o fádní open space, ale aby to bylo takové proměnné prostředí. Aby tam každý mohl mít to, co má rád, a našel jsi tam svoje místo, které mu nejvíce pro práci vyhovuje.

V hlavním centrálním prostoru tak vzniklo místo, které propojuje vše najednou. V jedné části je zcela otevřené s velkým pobytovým schodištěm. Mohou se zde konat různá společenská setkání, přednášky/eventy i setkání dílčích týmů společnosti. Je to ale i prostor pro setkání u kafe či obíhačky u pingpongového stolu. Navazující středový prostor se pak postupně zahušťuje volně stojícími příčkami, které postupně svou velikostí začínají více ohraničovat, zahušťovat a dělit prostor. Zde jsou k dispozici takové polosoukromé pracovní prostory pro lidi, kteří se cítí dobře blízko u kafe/ společenského dění, ale přece jen potřebují své oddělené místo na práci. Dále jsou zde umístěny soukromé telefonní budky, ale třeba i zavěšené hamaky pro případnou relaxaci či spánek. Posledním navazujícím prostorem jsou dispozičně dané menší kanceláře s největším soukromím.

Na centrální prostor pak navazují oddělené zasedací prostory, hygienické zázemí a menší otevřené místnosti s open space pro samostatné týmy.

Komentář klienta
„Bez momentury bychom v kanclu seděli na krabicích zamotaní do drátů a nevěděli, co dál. Super zkušenost a nejlepší spolupráce!” 

Materiály
Původní prostor:
- zbroušená původní dubová průmyslová podlaha
- základní opravy původních zdí a prvků v prostoru
- oprava a očištění původní vstupní luxferové mozaiky

Nové prvky interiéru:
- dělící příčky z lehkých SDK konstrukcí
- dělící ocelová konstrukce obložená heraklitovými deskami
- dělící příčky z průsvitných polykarbonátových panelů
- nové truhlářské vestavby - řečnické podium/schody, vestavěné skříně
- pohltivé obkladové jehlanové panely
- přiznané vedení technologií

Autorská zpráva

Foto: Michal Rouha

Studio: momentura s.r.o.
Umístění projektu: Praha
Rok projektu: 2020
Rok dokončení: 2021
Užitná plocha: 600 m²
Spolupráce při realizaci: Jeroným Pražský

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2021

Komentáře ke článku

 
 
 
 

9. 8. 2023 11:59:44. Nabízíme projektové i osobní půjčky. Alena Jana

 
 
 
 

9. 8. 2023 11:59:44. Nabízíme projektové i osobní půjčky. Alena Jana

  Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com . Nabízíme projektové i osobní půjčky

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a