Keboola v kabelovně

Keboola v kabelovně

(14. 3. 2023) momentura

   
 
 
 
 

Keboola v kabelovně

„Neotřelý punk kanceláře, kde se každej cejtí trochu jako doma.” 

Po vstupním společném průzkumu a brainstormingu s klienty byly definovány základní požadavky a přání na prostor. Základním pilířem pro samotné uchopení prostoru bylo, aby se nejednalo jen o fádní open space, ale aby to bylo takové proměnné prostředí. Aby tam každý mohl mít to, co má rád, a našel jsi tam svoje místo, které mu nejvíce pro práci vyhovuje.

V hlavním centrálním prostoru tak vzniklo místo, které propojuje vše najednou. V jedné části je zcela otevřené s velkým pobytovým schodištěm. Mohou se zde konat různá společenská setkání, přednášky/eventy i setkání dílčích týmů společnosti. Je to ale i prostor pro setkání u kafe či obíhačky u pingpongového stolu. Navazující středový prostor se pak postupně zahušťuje volně stojícími příčkami, které postupně svou velikostí začínají více ohraničovat, zahušťovat a dělit prostor. Zde jsou k dispozici takové polosoukromé pracovní prostory pro lidi, kteří se cítí dobře blízko u kafe/ společenského dění, ale přece jen potřebují své oddělené místo na práci. Dále jsou zde umístěny soukromé telefonní budky, ale třeba i zavěšené hamaky pro případnou relaxaci či spánek. Posledním navazujícím prostorem jsou dispozičně dané menší kanceláře s největším soukromím.

Na centrální prostor pak navazují oddělené zasedací prostory, hygienické zázemí a menší otevřené místnosti s open space pro samostatné týmy.

Komentář klienta
„Bez momentury bychom v kanclu seděli na krabicích zamotaní do drátů a nevěděli, co dál. Super zkušenost a nejlepší spolupráce!” 

Materiály
Původní prostor:
- zbroušená původní dubová průmyslová podlaha
- základní opravy původních zdí a prvků v prostoru
- oprava a očištění původní vstupní luxferové mozaiky

Nové prvky interiéru:
- dělící příčky z lehkých SDK konstrukcí
- dělící ocelová konstrukce obložená heraklitovými deskami
- dělící příčky z průsvitných polykarbonátových panelů
- nové truhlářské vestavby - řečnické podium/schody, vestavěné skříně
- pohltivé obkladové jehlanové panely
- přiznané vedení technologií

Autorská zpráva

Foto: Michal Rouha

Studio: momentura s.r.o.
Umístění projektu: Praha
Rok projektu: 2020
Rok dokončení: 2021
Užitná plocha: 600 m²
Spolupráce při realizaci: Jeroným Pražský

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2021

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a