Konference Městské parky 2015

Konference Městské parky 2015

(9. 1. 2015) 12. 02. 2015
Národní technická knihovna v Praze

Chcete obnovit park či jiný veřejný prostor ve vašem městě a hledáte inspiraci? Přemýšlíte, jak ze zanedbaného prostranství vytvořit živé místo pro lidi? Nevíte jak nebo jestli vůbec do projektu zapojit veřejnost? Zveme Vás na naši konferenci Městské parky 2015, která se právě těmto tématům bude věnovat.

 
 
 
 

Konference Městské parky 2015

12. 02. 2015
Národní technická knihovna v Praze

Chcete obnovit park či jiný veřejný prostor ve vašem městě a hledáte inspiraci? Přemýšlíte, jak ze zanedbaného prostranství vytvořit živé místo pro lidi? Nevíte jak nebo jestli vůbec do projektu zapojit veřejnost? Zveme Vás na naši konferenci Městské parky 2015, která se právě těmto tématům bude věnovat.Konference pro
zástupce měst, architekty a širší veřejnost

Spolu s architekty, odborníky na zapojování veřejnosti a zástupci několika měst Vám na konkrétních příkladech z ČR ukážeme, jak postupovat při obnově veřejného prostoru se zapojením místní komunity. 

Seznámíme Vás také s podmínkami grantové výzvy programu Parky. Poradíme, jak zpracovat projektový záměr a kde hledat užitečné informace a inspiraci.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Přihlásit se na konferenci můžete do 28. ledna 2015.
Kapacita akce je omezena.
Účastnický poplatek je 450 Kč / studenti 300 Kč.  
V ceně je malé občerstvení a materiály k programu Parky.

Kontakt pro dotazy: tel.277 006 277
Podrobný program zveřejníme na začátku roku 2015.

Nadace Proměny
podle podkladů pořadatele


 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz