Kotelna Park – fáze II

Kotelna Park – fáze II

(27. 9. 2019) Chapman Taylor

   
 
 
 
 

Kotelna Park – fáze II

V polovině září byla dokončena hrubá stavba projektu Kotelna Park Fáze II v Radlickém údolí v Praze 5.
Kancelářská budova poskytne moderní prostory o rozloze 12 000 m2 na 6 podlažích. Každé patro bude disponovat vlastní terasou. Za budovou pak bude privátní park o velikosti 3300 m2, kde budou moci nájemci využít místa ke sportu i k odpočinku. Parkovací stání budou umístěna ve 2 podzemních podlažích.
Dokončení je plánováno na Q1/2020.
Architektem budovy je Chapman Taylor a generálním dodavatelem stavby Strabag.

První Fáze areálu Kotelna Park získala prestižní ocenění Stavba roku a developer Red Group věří, že Druhá Fáze na ni úspěšně naváže. 

www.kotelnapark.cz

tisková zpráva, Stavbaweb

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

 
 
 
 
50.055753
14.379949
Kotelna Park – fáze II

Kotelna Park – fáze II

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

19. 1. 2020 11:37:05

Re: Re: Praha bude chránit panorama města, střech a podpoří stav...

Praha patří mezi nejkrásnější města světa díky jedinečnému urbanismu - celkovému uspořádání historického jádra i fantastické architektuře - málo kde najdeme tak bohatou směs stylů od románského po slohy 19.století. Za Karla IV. to byla jedna z největších metropolí Evropy a v době baroka již tehdy uznávaná svou jedinečnou krásou. Proč bychom jako Češi neměli být hrdí na tak úžasnou hodnotu? Praha zůstala jedinečná jen proto, že jsme v minulosti neměli dost peněz ji přestavět a tedy zničit, jak se to stalo v jiných evropských metropolích. Teď víceméně bez naší zásluhy vlastníme velkou devízu. Tohle vše ale neznamená, že v Praze musí být šmelina a kriminalita, To s tím nijak nesouvisí, spíše bych řekl, že zatímco krásná Praha možná ani není tak přímo vizitka českých schopností, to, co se děje dnes, česká vizitka je. Také se v Praze můžou stavět mrakodrapy, jen ne do historického panoramatu, to přece není nic hrozného. Proč bychom neměli jedinečnou starou Prahu a vedle rostly moderní čtvrtě. Jen to dělejme rozumně, ne tak, jako v mnoha zničených městech a vesnicích za komunistů, ale bohužel i za dnešní doby. Management je první vlaštovkou rozumného přístupu k rozvoji Prahy a pokud bude trend pokračovat, můžeme se dočkat i dalších rozumných opatření, jako vytěsnění šmeliny a grázlovství. Ale to je běh na dlouhou trať a nezapomínejme, že všechno, co se v Praze děje, je víceméně výsledek českých poměrů. Tak se snažme, abychom nemusely pořád jen koukat na ty Němce, Francouze nebo Švýcary.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o.