Léto s cihlou:

Léto s cihlou:

(3. 8. 2020) Zapojte se do soutěže a vyhrajte kávovar či předplatné!

 
 
 
 

Léto s cihlou:

Stavíte nebo jste již postavili dům z poctivých pálených cihel? Použili jste tento materiál na zahradě či jinde v okolí domu? Pošlete nám fotografii svého díla a přidejte krátkou informaci, proč jste se rozhodli právě pro cihlu. Na pět soutěžících čeká hodnotná výhra!

Jak se do soutěže zapojit? Velmi snadno. Stačí, když nám zašlete fotografii svého hotového, případně rozestavěného díla z cihel a krátce nám k němu něco napíšete. Vše uděláte snadno přes online formulář, který najdete ZDE.

Kdy soutěž probíhá? Své příspěvky nám můžete prostřednictvím formuláře zasílat od 1. srpna až do 30. září.

O co hrajeme? Začátkem října z došlých odpovědí vylosujeme pět výherců, kteří se mohou těšit na příjemnou odměnu. Ve hře jsou dva kávovary Bosch Tassimo a 3x roční předplatné časopisu Můj dům krok za krokem.

Chci se zapojit do soutěže

Kompletní znění pravidel


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz