Loděnice

Loděnice

Bratislava

(1. 2. 2022) OFFICE110 architekti

   
 
 
 
 

Loděnice

Loděnice u Karloveského ramene v Bratislavě jsme projektovali pro Městskou část Karlova Ves. Základy a suterén mají železobetonovou konstrukci z pohledového betonu, vyšší podlaží byly řešené s dřevěnou konstrukcí s ocelovými ztužujícími prvky.


Suterén slouží jako hangár pro lodě. Tento prostor může být občas zaplavený vodou, proto je tu minimální technické vybavení. Vstupní podlaží už je nad hladinou stoleté vody. Nachází se tu vodácké centrum, společenská místnost, klubovna a také terasa se schodištěm do spodního hangáru. Zázemí tvoří kuchyňka, sklad, WC a kotelna. Horní podlaží je přístupné exteriérovým schodištěm, bylo vyhrazeno pro vodáky i veřejnost. Jsou tu šatny, sklady, sušárny a fitness s horní terasou.

Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2021

 
 
 
 
48.1485965
17.1077478
Loděnice

Loděnice
Bratislava

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz