Malířský ateliér Ostrava

Malířský ateliér Ostrava

Chalupníkova 655/16, Ostrava-Zábřeh

(16. 10. 2018) Pavel Chládek

   
 
 
 
 

Malířský ateliér Ostrava

Ateliér se nachází v zahradě rodinného domu v návaznosti na stávající garáž. Volná pracovní plocha ateliéru je přes nízký parapet rozšířená o úložné prostory otevřená do zahrady. Prosvětluje ji také výrazný otvor pod stropní rovinou vedlejší stěny. Obslužnou část tvoří sociální zázemí v rohu místnosti.

Autorská zpráva
Foto: Štěpánka Jochcová

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2015

Komentáře ke článku

 
 
 
 

30. 3. 2023 15:51:53. CRYPTO/BITCOIN RECOVERY. Renata Gutierrez

 
 
 
 

30. 3. 2023 15:51:53. CRYPTO/BITCOIN RECOVERY. Renata Gutierrez

  FOR CRYPTO RECOVERY CONTACT MYSTERIOUS HACKER,  is a financial regulator, private investigation and funds recovery body. They specialize in cases as regards ETHICAL HACKING, CRYPTOCURRENCY, FAKE INVESTMENT SCHEMES and RECOVERY SCAM. We are also experts in CREDIT REPAIR, we analyze what’s impacting your score. All software tools needed to execute RECOVERIES from start to finish are available in stock. Kindly NOTE that the available tools does NOT apply to CREDIT FIX. Be ALERT to FALSE reviews and testimonies on the internet, the authors and perpetrators unite to form a syndicate. Contact our support team as soon as you can via the email address below to get started: mysterioushack666@cyber-wizard.com 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a