Maternia

Maternia

Nová Bystřice

(13. 9. 2019) JPS J. Hradec

   
 
 
 
 

Maternia

V Nové Bystřici jsme vybudovali objekt skladového a výdejového místa zásilek kontaktních čoček a jejich příslušenství. Společně s ním vznikla také nová parkovací stání a obslužná komunikace. Stavbu jsme koncipovali tak, aby vyhovovala požadavkům investora a zároveň dotvořila prostředí, ve kterém se nachází. Navrhli jsme ji na obdélníkovém půdorysu a rozdělili na dvě části, skladovou a obslužnou. V první z nich jsou sklad, expedice a technická místnost, ve výrobní a obslužné části jsme umístili centrální místnost, kde se přijímají a vyřizují objednávky, chodbu se zádveřím, jednací místnost, účtárnu a dále také čajovou místnost, hygienické zázemí a úklidovou komoru.
Obvodové stěny byly realizovány jako sendvičové, jejichž nosnou část tvoří broušené cihelné bloky nebo vápenopískové bloky, z vnější strany doplněné tepelnou izolací. Na části obvodového zdiva je použita omítka, na části přizdívka z pohledového kamenného zdiva. Objekt je částečně zastřešen sedlovou střechou s cementovou střešní krytinou. Na zbývající části půdorysu je použita plochá střecha s krytinou z PVC fólie.
Autorská zpráva

 
Investor: Maternia s.r.o.
Plocha: 450 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2013

Komentáře ke článku

 
 
 
 

16. 9. 2019 13:32:10. Re: Maternia. Jitka

 
 
 
 

16. 9. 2019 13:32:10. Re: Maternia. Jitka

  Vizualizace lže. Kromě výkresu řezu neodpovídá tvar střechy textu.

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz