Mathieu Lehanneur: Digitální zastávka pro JCDecaux

Mathieu Lehanneur: Digitální zastávka pro JCDecaux

(2. 8. 2012) Francouzský designér Mathieu Lehanneur dokončil svůj první městský projekt "escale numérique" (digitální zastávka) pro společnost JCDecaux, světového lídra pro venkovní reklamu.

 
 
 
 

Mathieu Lehanneur: Digitální zastávka pro JCDecaux

Francouzský designér Mathieu Lehanneur dokončil svůj první městský projekt "escale numérique" (digitální zastávka) pro společnost JCDecaux, světového lídra pro venkovní reklamu.vizualizace
Autor: Mathieu Lehanneur
Foto: Felipe Ribon

Přístřešek má zelenou střechu pokrytou listovím, připomínka zahrad umístěných v korunách stromů. Otáčecí sedadla pro obyvatele jsou z betonu a mají miniaturní stolečky a zásuvku pro připojení laptopu. Velká dotyková obrazovka poskytuje aktualizovaní informace o službách města, jako např. průvodci, zprávy a interaktivní značky pro turisty a návštěvníky. Zatávka je navržena pro pohled shora spíše než z dolní úrovně diktující nový jazyk občanské architektury.
Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz