Mechové stěny a obrazy

Mechové stěny a obrazy

(17. 9. 2020) Dopřejte svému interiéru harmonický kousek přírody

   
 
 
 
 

Mechové stěny a obrazy

Pohled na svěží, sametově zelené mechové plochy navozuje blahodárný pocit pohody, relaxace a  klidu. Mechové stěny a obrazy se rychle staly nepostradatelnou součástí mnoha architektonických projektů. Jsou zkrátka oblíbeným designovým doplňkem, který si oblíbili  špičkoví architekti a designéři, kteří je svým klientům stále častěji navrhují na míru. Skvěle padnou do každého interiéru, ať už se jedná o váš domov, kancelářské prostory, butiky, showroomy či restaurace. 


V zaměstnání trávíme spoustu času,  je tedy velmi  důležité , jaké prostředí nás obklopuje. Proto se přírodní, mechové stěny staly pro své vlastnosti tolik oblíbenými  v mnoha velkých kancelářských budovách.  Jejich stále zelenou barvu zajišťuje proces konzervace a stabilizace. Tajemství jejich úspěchu spočívá v v ručním sběru a následném sušení na sluníčku. Poté je mech napuštěn směsí bio-glycerinu, barviv a minerálů. Tato směs je pro lidské zdraví naprosto bezpečná. Následuje druhá fáze sušení, po které jsou mechy pečlivě přebrány a baleny. Mechové stěny budou zdobit interiér po mnoho let a jejich údržba je prakticky minimální.

Pořídit si můžete nejen velkoformátové mechové stěny, ale  také menší mechové obrazy či aranžované mechové kompozice v rámech. Společnost NĚMEC s.r.o. také nabízí mechové obrazy v betonových rámech potažených ručně aplikovanou stěrkou Betonepox®, které vytvářejí zajímavý protiklad k přírodní ploše obrazu. Pro kreativní jedince jsou k dispozici jednotlivá balení mechu, ze kterého si pomocí své fantazie vytvoří umělecké dílo přesně podle svých představ.

Vyberte si pro své mechové kreace správný typ mechů
Na trhu je poměrně široký výběr stabilizovaných mechů, společnost Němec nabízí ten nejkvalitnější materiál, díky kterému vám budou mechové obrazy dělat radost dlouhé roky! Na výběr máte z několika typů mechů. Mezi nejoblíbenější mech v nabídce společnosti NĚMEC patří Reindeer Moss, tedy sobí mech, plátový mech Sheet Moss, španělský mech Spanish Moss, královský mech Royal Pool Moss, či pravý lesní mech Forest Moss.

Více informací najdete na cascadegarden.nemec.eu.

komerční prezentace
foto: Kateřina Němcová


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz