Národní cena za studentský design 2019

Národní cena za studentský design 2019

(4. 10. 2019) Hlasujte pro cenu veřejnosti do půlnoci 9. října 2019

 
 
 
 

Národní cena za studentský design 2019

Hlasování veřejnosti v soutěži o Národní cenu za studentský design 2019 bude probíhat online do půlnoci 9. 10. 2019 (z 9. 10. na 10. 10. 2019). 

Aby hlasování nebylo možné zmanipulovat, a bylo tím pádem důvěryhodné, je nutné ho zabezpečit tak, aby nikdo nemohl hlasovat vícekrát. Organizátoři zvolili metodu ověření prostřednictvím SMS zprávy (je to podobné jako jste zvyklí v internetovém bankovnictví). 

Z tohoto důvodu se v letošním roce hlasuje prostřednictvím hlasovací platformy D21. Svůj hlas můžete udělit až 21 pracím.

Jak hlasování probíhá? 
Je to velmi jednoduché.

1.Hlasovat budete na tomto odkazu – stačí na něj kliknout a budete přesměrováni na stránku s projekty. Ještě ale neklikejte a čtěte dál!
2. Do kolonky zadáte své mobilní telefonní číslo a klikněte na tlačítko "pošlete mi kód".
3. Čtyřmístnýověřovací PIN kód, který jste obdrželi v SMS zprávě, zadejte na určené místo.
4. Klikněte na tlačítko "vstoupit".
5.A můžete hlasovat!

Produkty jsou rozděleny do pěti kategorií. Celkem udělujete až 21 hlasů.
Vaše telefonní číslo i Vaše odpovědi jsou anonymní: nikdo tak neví, kdo, a jak hlasoval. 
Za SMS nic neplatíte!

Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže 14. 11. 2019 v kreativním prostoru plzeňského DEPO2015, stejně jako výstava oceněných a vybraných nominovaných prací Nový (z)boží! Ta se pak přesune na Fakultu architektury v Praze. 

www.studentskydesign.cz

Design Cabinet CZ a Institute H21

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.