Národní cena za studentský design 2019

Národní cena za studentský design 2019

(4. 10. 2019) Hlasujte pro cenu veřejnosti do půlnoci 9. října 2019

 
 
 
 

Národní cena za studentský design 2019

Hlasování veřejnosti v soutěži o Národní cenu za studentský design 2019 bude probíhat online do půlnoci 9. 10. 2019 (z 9. 10. na 10. 10. 2019). 

Aby hlasování nebylo možné zmanipulovat, a bylo tím pádem důvěryhodné, je nutné ho zabezpečit tak, aby nikdo nemohl hlasovat vícekrát. Organizátoři zvolili metodu ověření prostřednictvím SMS zprávy (je to podobné jako jste zvyklí v internetovém bankovnictví). 

Z tohoto důvodu se v letošním roce hlasuje prostřednictvím hlasovací platformy D21. Svůj hlas můžete udělit až 21 pracím.

Jak hlasování probíhá? 
Je to velmi jednoduché.

1.Hlasovat budete na tomto odkazu – stačí na něj kliknout a budete přesměrováni na stránku s projekty. Ještě ale neklikejte a čtěte dál!
2. Do kolonky zadáte své mobilní telefonní číslo a klikněte na tlačítko "pošlete mi kód".
3. Čtyřmístnýověřovací PIN kód, který jste obdrželi v SMS zprávě, zadejte na určené místo.
4. Klikněte na tlačítko "vstoupit".
5.A můžete hlasovat!

Produkty jsou rozděleny do pěti kategorií. Celkem udělujete až 21 hlasů.
Vaše telefonní číslo i Vaše odpovědi jsou anonymní: nikdo tak neví, kdo, a jak hlasoval. 
Za SMS nic neplatíte!

Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže 14. 11. 2019 v kreativním prostoru plzeňského DEPO2015, stejně jako výstava oceněných a vybraných nominovaných prací Nový (z)boží! Ta se pak přesune na Fakultu architektury v Praze. 

www.studentskydesign.cz

Design Cabinet CZ a Institute H21

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz