Nejlepší hřiště v České republice

Nejlepší hřiště v České republice

Oaks Prague

(2. 11. 2021) Kyle Phillips

   
 
 
 
 

Nejlepší hřiště v České republice

Golfové hřiště PGA National Czech Republic, součást rezidenčního projektu Oaks Prague, letos opětovně získalo ocenění Nejlepší hřiště v České republice 2021, které udílí World Golf Awards. Golfové hřiště se nachází jihovýchodně od Prahy, navrhl je světově uznávaný architekt golfových hřišť Kyle Phillips a toto prestižní ocenění obhájilo již podruhé. Poprvé jej získalo v loňském roce, a to jen pár měsíců od svého oficiálního otevření.

PGA National Czech Republic je jedním z deseti golfových hřišť s licencí PGA National na celém světě a jediným v České republice.
Kromě golfového hřiště a rozsáhlého tréninkového zázemí se v areálu otevřeném v srpnu 2020 nachází také klasicistní zámek, který právě prochází rekonstrukcí. Od roku 2022 bude sídlem golfového klubu.
Tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sport

Dokončení

2029

 
 
 
 
49.9442441
14.6055573
Nejlepší hřiště v České republice

Nejlepší hřiště v České republice
Oaks Prague

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz