Neutelings Riedijk: Návrhy muzejních budov

Neutelings Riedijk: Návrhy muzejních budov

 
 
 
 

Neutelings Riedijk: Návrhy muzejních budov

Mezinárodní soutěže v Narbonne, Moskvě, Bruselu, Cincinnati a Mannheimu

MAS Antverpy

Před rokem otevřené realizované Muzeum Aan de Stroom v Antverpách je velmi úspěšné. Přivítalo už jeden milion návštěvníků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neutelings Riedijk Architects v současnosti pracují na několika dalších projektech pro nová muzea. Loni byla kancelář vyzvána k soutěži na Dům evropské historie v Bruselu, na Polytechnické muzeum v centru Moskvy a na velký muzejní projekt regionálního muzea ve francouzském Narbonne.

Dům historie v Bruselu Technické muzeum v Moskvě Muzeum v Narbonne

Muzeum umění v Cincinnati

Momentálně Neutelings Riedjik Architects navrhují druhou fázi urbanistického plánu pro renovaci a rozšíření Muzea umění v Cininnati, konkrétně vypracovávají projekt na rehabilitaci křídla Adams-Emery o ploše kolem 5000 m2. Kromě těchto všech projektů a soutěží byla kancelář vyzvána také k účasti v prestižní soutěži na rozšíření Kunsthalle v Mannheimu. V novém křídle o celkové ploše 10 000 m2 budou vystavovat nejvýznamnější současní umělci.
Zdroj: newsletter kanceláře Neutelings Riedijk
Další informace: www.neutelings-riedijk.com; www.cincinnatiartmuseum.org; www.kunsthalle-mannheim.eu
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Kultura

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.