Nominace na ceny UIA

Nominace na ceny UIA

(19. 1. 2023) Dopis předsedy Obce architektů Olega Hamana s výzvou k zaslání nominací na ceny Mezinárodní unie architektů

 
 
 
 

Nominace na ceny UIA

Vážení architekti,
vážení kolegové,

ve dnech 2. až 6. července se v Kodani uskuteční kongres Mezinárodní unie architektů UIA. Kodaň se stane hlavním městem architektury a bude se diskutovat hlavní téma, jak se má architektura stát nástrojem k dosažení 17 schválených cílů OSN trvale udržitelného života – více na uia2023cph.org.

Obec architektů, zapsaný spolek, je od roku 2017 opětovně členskou organizací UIA a může nominovat na výše uvedené ceny české architekty, stejně jako v roce 1969, kdy Karel Hubáček obdržel, zatím jako jediný, na základě nominace tehdejšího Československého svazu architektů, prestižní cenu Augusta Perretta za televizní vysílač a hotel na Ještědu.

Vzhledem k tomu, že se kongres koná jednou za 3 roky a minulý kongres proběhl díky covidu pouze online, je to mimořádná příležitost nominovat české architekty na ocenění.

Chtěl bych Vás požádat, jako předseda Obce architektů, o Vaše nominace s krátkým zdůvodněním do 5.2.2023. Návrhy prosím zasílejte na náš e-mail: info@obecarchitektu.cz.

Více k cenám v sekci Competitions & Prizes na: www.uia-architectes.org.

Děkuji předem.


S pozdravem,

Ing. arch. Oleg Haman
předseda zapsaného spolku

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a