Nové administrativní centrum Ovocný trh 12

Nové administrativní centrum Ovocný trh 12

(19. 8. 2013) Moderní kancelářská budova ve středové zástavbě nad Pánskou pasáží byla zrekonstruována v letošním roce.

 
 
 
 

Nové administrativní centrum Ovocný trh 12

Moderní kancelářská budova ve středové zástavbě nad Pánskou pasáží byla zrekonstruována v letošním roce.Administrativní centrum Ovocný trh 12 nabízí 1850 čtverečních metrů plně flexibilního prostoru umístěných v pěti podlažích spojených dvěma výtahy a schodištěm. K dispozici je 17 parkovacích míst. Vstup do centra je z luxusní Pánské pasáže spojující Ovocný trh a Příkopy, uvedený designovou recepcí z návrhu architektonického studia A.LT Architekti v.o.s.
Developerem projektu je Metrostav Development, a.s., realitním agentem společnost KNIGHT FRANK, spol. s r.o.

Pánská (dříve Rathova) pasáž
Původně gotický dům z 15. století, patřící pražské univerzitě, byl při dostavbě vybaven pasáží, spojující dvě důležité pražské tepny - ulici Na Příkopě a Ovocný trh. V pasáži byl zřízen obchod s vojenskými kuriozitami obchodníka Ratha, po kterém pasáž přejala své jméno. Po celkové rekonstrukci v roce 2012 byla pasáž přejmenována na Pánskou podle svého zaměření.
tisková zpráva

Související články:

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz