Nové administrativní centrum Ovocný trh 12

Nové administrativní centrum Ovocný trh 12

(19. 8. 2013) Moderní kancelářská budova ve středové zástavbě nad Pánskou pasáží byla zrekonstruována v letošním roce.

 
 
 
 

Nové administrativní centrum Ovocný trh 12

Moderní kancelářská budova ve středové zástavbě nad Pánskou pasáží byla zrekonstruována v letošním roce.Administrativní centrum Ovocný trh 12 nabízí 1850 čtverečních metrů plně flexibilního prostoru umístěných v pěti podlažích spojených dvěma výtahy a schodištěm. K dispozici je 17 parkovacích míst. Vstup do centra je z luxusní Pánské pasáže spojující Ovocný trh a Příkopy, uvedený designovou recepcí z návrhu architektonického studia A.LT Architekti v.o.s.
Developerem projektu je Metrostav Development, a.s., realitním agentem společnost KNIGHT FRANK, spol. s r.o.

Pánská (dříve Rathova) pasáž
Původně gotický dům z 15. století, patřící pražské univerzitě, byl při dostavbě vybaven pasáží, spojující dvě důležité pražské tepny - ulici Na Příkopě a Ovocný trh. V pasáži byl zřízen obchod s vojenskými kuriozitami obchodníka Ratha, po kterém pasáž přejala své jméno. Po celkové rekonstrukci v roce 2012 byla pasáž přejmenována na Pánskou podle svého zaměření.
tisková zpráva

Související články:

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz