Nové sportovní víceúčelové centrum

Nové sportovní víceúčelové centrum

(14. 1. 2015) Králův Dvůr začal stavět sportovní centrum za 20 milionů korun. Projektovou dokumentaci vypracoval Martin Fořt ze studia Projekt 2000 (doplněno Stavbaweb).

 
 
 
 

Nové sportovní víceúčelové centrum

Králův Dvůr začal stavět sportovní centrum za 20 milionů korun. Projektovou dokumentaci vypracoval Martin Fořt ze studia Projekt 2000 (doplněno Stavbaweb).(ČTK)
- Králův Dvůr na Berounsku začal 13. ledna 2015 stavět nové venkovní víceúčelové sportovní centrum za téměř 20 milionů korun. Město na projekt získalo dotaci z evropských fondů, stavba by měla být dokončena do konce května. ČTK o tom informoval starosta města Petr Vychodil (ODS).

Nové multifunkční sportovní centrum vznikne za městskou sportovní halou na místě nevyužívaného štěrkového hřiště. Jeho součástí budou čtyři víceúčelové a jedno fitness hřiště a malá lezecká stěna.

"Nedílnou součástí centra bude zázemí pro sportovce v podobě dvou šaten a jedné místnosti pro umístění sportovního náčiní, doplněné výstavbou parkovacích stání," uvedl Vychodil. Centrum bude podle něj určené pro trávení volného času obyvatel města, místních klubů, sdružení a pro žáky základních škol k výuce tělesné výchovy. Veřejnosti by se mělo otevřít do konce května.

Město chce na jaře vybudovat také novou cyklostezku, která by vedla od základní školy přes lokalitu Na Borech směrem na Trubín. Výstavba 1,5 kilometru dlouhého úseku si vyžádá 6,6 milionu korun, z toho 85 procent pokryje dotace od Evropské unie.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sport

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz